Pilot Garage Oto Ekspertiz, verdiği profesyonel ekspertiz hizmetiyle sahibinden.com onaylı iş ortağıdır.

Pilot Garage Oto Ekspertiz, verdiği profesyonel ekspertiz hizmetiyle sahibinden.com onaylı iş ortağıdır.

Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan yönetmelikle birlikte, ikinci el araç ticareti yapan işletmeler için satılan araçlara ekspertiz raporu zorunlu hale geliyor. sahibinden.com, kurumsal müşterilerinin sahibinden.com iş ortakları aracılığı ile kapsamlı ekspertiz paketlerini uygun fiyata satın alabilmelerini sağlamayı hedefliyor. sahibinden.com bu kapsamda Pilot Garage Oto Ekspertiz ile onaylı iş ortaklığı anlaşması imzaladı. sahibinden.com’un Pilot Garage Oto Ekspertiz iş ortaklığı aracılığı ile sunmaya başlayacağı ekspertiz hizmeti, kurumsal müşterilerinin kapsamlı ekspertiz paketlerini uygun fiyata satın alabilmelerine imkanı verecek. 

Hizmet kapsamında sahibinden.com’un kurumsal müşterileri, sahibinden.com Ekspertiz Pilot Garage Oto Ekspertiz ile Gold ve Gold Plus paketlerden oluşan ekspertiz paketleri için TSE Belgeli servislerinde hizmet verecek.

Halihazırda sadece kurumsal müşterilerin faydalanabildiği hizmetin, çok kısa süre içinde, araç alım satımı yapan bireysel üyelerin de kullanımına açılması planlanıyor.

Pilot Garage Oto Ekspertiz, verdiği profesyonel ekspertiz hizmetiyle sahibinden.com onaylı iş ortağıdır